Maltepe Karot – Karotçu – Karotcu

Maltepe Karot, sizlerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak, sizlerin ister beton kesme, ister beton delme, asansör boşluğu açma ya da pencere boşlukları oluşturma gibi olan inşaat ya da beton binaların yapımında karşılaşacağınız her türlü ihtiyacınızda sizlere yardımcı olmak için oluşturulmuş bir firmadır.

Maltepe karot, yapılacak iş ne olursa olsun en iyi kalitede ve en iyi cihazlarla, profesyonel karotçu ekibiyle ve yıllarca olan tecrübesiyle sizlerin sorunlarınıza tam anlamıyla çözüm bulacaktır. Kaliteden ödün vermeyen firmamız aynı zamanda müşteri memnuniyetini de unutmadan sizlere en iyi hizmeti sunmak için hazırda beklemektedir. Maltepe Karot firmamız, uygun bir fiyata aralığıyla sizlerin hem cebine de dost olacak hem de işlerinizi güvenli bir şekilde teslim edecektir.

Karot, beton delme işlemidir. Çeşitli testleri yapmak, binalarda ve yapılarda beton kesilmesi gereken yerleri belirlemek, tesisat için gider açmak, kapı ve pencere yerleri açmak için çeşitli ölçümlerin yapılmasıyla yapılan işleme denir. Karotçu ise bu işi yapan elemandır. Karotçular uzman bi ekip tarafından oluşturulan bir delici ekiptir.

Maltepe Karot – Karotçu – Karotcu

Betonu silindir şeklinde delen karot makineleri, betonu düz bir silindir şeklinde çıkartmakla beraber karotun yapıldığı alanda herhangi bir tahribat olmamaktadır, Eby Karot olarak Maltepe Karot işlerini bu ciddiyet ile yapıyoruz.

Kesim uygulamalarında ise beton kesme uygulamalarında lazım olabilecek bütün ekipmanları ve usta kesim operatörlerini bünyesinde barındırmaktadır. Eby Karot, beton kesim alanında kontrollü bina yıkımı, hidrolik kesim, derz kesme, halatlı kesim ve el kesme makineleri ile duvar kesimi, derz kesimi, parapet kesme, kolon kesme, kapı ve pencere kesimi(açılımı), asfalt kesme, merdiven kesimi, döşeme kesimi gibi uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Sizde Maltepe’de Karot, Karotcu, Karotçu arıyorsanız bizi arayın: 0532 066 81 29 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir