Sancaktepe Karot – Karotçu – Karotcu

sancaktepe karot

Sancaktepe Karot alanında hizmet veren firmamız, karot, beton delme ve beton kesme alanlarında hizmet vermektedir. Karot firması olan Eby Karot Sancaktepe ve Türkiye genelinde profesyonel karot uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Beton delme işlemi olan karot, karot makineleri ile uygulanmaktadır. Son teknoloji karot makineleri ve karot işlerine hakim personelleri ile Eby Karot 7/24 hizmetinizde. Eby Karot, karot uygulamasında pürüzsüz bir kesim gerçekleştirmektedir.

Sancaktepe Karot – Karotçu – Karotcu

Betonu silindir şeklinde delen karot makineleri, betonu düz bir silindir şeklinde çıkartmakla beraber karotun yapıldığı alanda herhangi bir tahribat olmamaktadır, Eby Karot olarak Sancaktepe Karot işlerini bu ciddiyet ile yapıyoruz.

Kesim uygulamalarında ise beton kesme uygulamalarında lazım olabilecek bütün ekipmanları ve usta kesim operatörlerini bünyesinde barındırmaktadır. Eby Karot, beton kesim alanında kontrollü bina yıkımı, hidrolik kesim, derz kesme, halatlı kesim ve el kesme makineleri ile duvar kesimi, derz kesimi, parapet kesme, kolon kesme, kapı ve pencere kesimi(açılımı), asfalt kesme, merdiven kesimi, döşeme kesimi gibi uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Sizde Sancaktepe’de Karot, Karotcu, Karotçu arıyorsanız bizi arayın: 0532 066 81 29 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir