• EBY Karot Facebook

    EBY Karot Twitter

    EBY Karot Instagram

  • BİZE ULAŞIN
    +90 532 511 47 94
EBY Karot ÜMRANİYE Hakkımızda

Biz Kimiz?

ÜMRANİYE'de inşaat firması sahibisiniz veya evinizde, dükkanınızda yaptıracağınız işler için deneyim sahibi, müşteri memnuniyetine önem veren işlerinizi en iyi çözümlerle ve en iyi fiyat güvencesi ile yaptırmak üzere bir karot firması arıyorsanız EBY Karot sizlere profesyonel ekibi ve en iyi makine parkuru ile sizlere hizmet vermekten gurur duyacaktır.

EBY Karot, ÜMRANİYE bölgesinde birçok firmanın işlerini sürekli olarak gerçekleştirmekte olup, işleri en iyi şekilde yapmak için sürekli olarak çalışmaktadır.

Sizlerde ÜMRANİYE bölgesinde karot, beton delme, beton kesme konularında profesyonel bir firma arıyorsanız bizlerle iletişime geçerek en uygun fiyatlı hizmeti alabilirsiniz.

Vizyonumuz

Siz müşterilirimiz için en kaliteli uygulamayı ve ürünü bulabileceğiniz en uygun fiyata, en iyi kaliteye sahip bir şekilde sunabilmektir.

Misyonumuz

Ürün bazında sürekli güncel kalıp, müşterilerimize yenilikçi hizmet sunmak. Gelişen sektörle birlikte kalite çıtasını günden güne artırıp bunu müşterilerimize en uygun bazda sunmak. Her geçen gün müşterilerimize daha fazla hizmet ve ürün yelpazesi sunmak.

İlkemiz

Sunduğumuz hizmetlerle beraberinde firmamızda en büyük arzumuz müşteri memnuniyetidir.